Latvija, Riga,
Maskavas iela 465, LV-1063

Pilnīga automašīnas tīrīšana, ko veic mūsu speciālisti, nodrošina reprezentatīvu salona tipu automašīnā. Mēs veicam vispārēju tīrīšanu, obligāti apstrādājot visas virsmas, izmantojot specializētas ķimikālijas.  


Pilna automašīnas ķīmiskā tīrīšana ietver:
  • griestu tīrīšanu
  • paneļa tīrīšanu
  • sēdekļa tīrīšanu
  • durvju tīrīšanu
  • grīdas tīrīšanu
  • bagažnieka ķīmiskā tīrīšana
  • stikla tīrīšanu

Mūsu salonā mēs veicam augstas kvalitātes profesionālu automašīnas ķīmisko tīrīšanu, kuru cenas ir pieejamas ikvienam. Kvalitatīvs rezultāts ir iespējams tikai pateicoties mūsu speciālistu augstajai apmācībai teorētisko zināšanu jomā par visu automašīnu virsmu apstrādes iespējām un praktiskām iemaņām darbā ar mūsdienīgām augsto tehnoloģiju iekārtām.

Kompleksa automašīnu ķīmiskā tīrīšana

Visaptveroša automašīnas salona tīrīšana ietver traipu un spītīgu netīrumu noņemšanu, pulēšanu, katru kvadrātcentimetru aprūpi, sākot ar automašīnas grīdas tīrīšanu un beidzot ar bagāžas nodalījumu.

Ja cilvēki smēķē automašīnā, izmanto ātrās ēdināšanas produktus, transportē dzīvniekus, piena produktus vai vīnu, auto īpašniekam ir jācīnās ar „neredzamo ienaidnieku” - smaržu, ar kuru ne vienmēr ir iespējams tikt galā ar parastajiem auto kosmētikas līdzekļiem. Pasūtot automašīnu tīrīšanu mūsu salonā, Jūs varat viegli atbrīvoties no šīs problēmas un rūpēties par mikroklimatu automašīnā. Ar hipoalerģisku mazgāšanas līdzekļu palīdzību mēs pasargāsim Jūsu auto no kaitīgām baktērijām un pastāvīgām nepatīkamām smaržām.
Veicot ķīmisko tīrīšana vienu vai divasreizes gadā, Jūs ne tikai pagarināsiet automašīnas darbību, bet arī nodrošināsiet sev ērtāku braukšanu un veselības saglābšanu. Pievēršoties mūsu salonam, Jūs būsiet pārsteigti par pieejamām cenām un optimālo darba laiku, lai pārveidotu savu automašīnu un utgrieztu to ideālā stāviklī. Mēs piedāvājam vienu no zemākajām cenām par auto ķīmisko tīrīšanu Rīgā.

ZVANIET MUMS: +37128206778